ԵՐԵՎԱՆ, 11 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՙՈւրբաթ՚ ակումբի հյուրերն էին ՀՀԿ խմբակցության անդամ Կարինե Աճեմյանը, ՀՅԴ խմբակցության անդամ Լիլիթ Գալստյանը, ՙԺառանգություն՚ խմբակցության անդամ Անահիտ Բախշյա
ԵՐԵՎԱՆ, 11 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Երևանում այսօր մեկնարկեց հայ-ռուսական համագործակցության միջխորհրդարանական հանձնաժողովի 19-րդ նիստը: Այնուհետև տեղի ունեցավ Միջխորհրդարանական հանձնաժողովի հայկ
ԵՐԵՎԱՆ, 11 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՙԻրատես de facto՚ ակումբի հյուրերն էին Հայաստանի գրողների միության նախագահ Լևոն Անանյանը և Նկարիչների միության նախագահ Կարեն Աղամյանը: Լուսանկարները Սոնա Բարս
ԵՐԵՎԱՆ, 11 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՀՀ կառավարությունում տեղի ունեցավ կառավարության հերթական նիստը, որը վարեց ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը: Լուսանկարները Սոնա Բարսեղյանի
ԵՐԵՎԱՆ, 11 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՀՀ Նախագահ Սերժ Սարգսյանն այսօր ընդունել է ՀՀ ազգային ժողովի և ՌԴ դաշնային ժողովի միջև համագործակցության միջխորհրդարանական հանձնաժողովի պատվիրակությանը` հանձն
ԵՐԵՎԱՆ, 11 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Էջմիածնի Մայր տաճարին հարող պուրակում տեղի ունեցավ Վազգեն Ա Ամենայն Հայոց Կաթողիկոսի արձանի բացման արարողությունը, որին ներկա էին Գարեգին Բ Վեհափառը, ՌԴ դաշնո