ԵՐԵՎԱՆ, 18 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Չեխիայի Հանրապետության վարչապետ Յան Ֆիշերն այցելեց Ծիծեռնակաբերդի հուշահամալիր, հարգանքի տուրք մատուցեց Հայոց ցեղասպանության զոհերի հիշատակին, շրջեց Հայոց ցեղասպ
ԵՐԵՎԱՆ, 18 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՄԱԱ-ի հյուրն էր ՀԳՄ նախագահ Լևոն Անանյանը:  Լուսանկարները Վարդուհի Հարությունյանի
ԵՐԵՎԱՆ, 18 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՄԱԱ-ի հյուրն էր ՀԳՄ նախագահ Լևոն Անանյանը: Լուսանկարները Վարդուհի Հարությունյանի
ԵՐԵՎԱՆ, 18 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՀՀ մշակույթի նախարարությունում սփյուռքահայ նշանավոր դերասան, ասմունքող Մարի Ռոզ Աբուսեֆյանը պարգևատրվեց Մշակույթի  նախարարության ոսկե մեդալով: Լուսանկարները Վարդ
ԵՐԵՎԱՆ, 18 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՀՀ մշակույթի նախարարությունում սփյուռքահայ նշանավոր դերասան, ասմունքող Մարի Ռոզ Աբուսեֆյանը պարգևատրվեց Մշակույթի նախարարության ոսկե մեդալով: Լուսանկարները Վարդ
ԵՐԵՎԱՆ, 18 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Երևանի քաղաքապետ Գագիկ Բեգլարյանը շրջայց կատարեց մայրաքաղաքում, այցելեց Գարեգին նժդեհի փողոցի ուղետարի վերակառուցման շինհրապարակ, Երևանի ջերմատուն, ինչպես նաև ծա
ԵՐԵՎԱՆ, 18 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ԵՊՀ-ում տեղի ունեցավ ՙԼավագույն ուսանող 2010՚ մրցանակաբաշխությունը: Լուսանկարները Սոնա Բարսեղյանի
ԵՐԵՎԱՆ, 18 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՀՀ Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունեց Արժույթի միջազգային հիմնադրամի պատվիրակությանը ԱՄՀ-ի հայաստանյան տնտեսական առաքելության ղեկավար Մարկ Լյուիսի գլխավորությամբ
ԵՐԵՎԱՆ, 18 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՀՀ Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այցելեց ՙԲիոկաթ՚ ՍՊԸ, շրջայց կատարեց արտադրամասերում, ծանոթացավ աշխատանքների ընթացքին, որից հետո տեղի ունեցավ աշխատանքային քննարկում
ԵՐԵՎԱՆ, 18 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՀՀ Նախագահ Սերժ Սարգսյանն ընդունեց Բելառուսի Գիտությունների ազգային ակադեմիայի նախագահության նախագահ Միխայիլ Մյասնիկովիչին: Լուսանկարները Տիգրան Մեհրաբյանի
ԵՐԵՎԱՆ, 18 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հայաստանի հավաքականը կմասնակցի Ռուսաստանի Դաշնության մայրաքաղաք Մոսկվայում հունիսի 5-13-ը կայանալիք բռնցքամարտի Եվրոպայի առաջնությանը: Լուսանկարները Տիգրան Մեհրա
ԵՐԵՎԱՆ, 18 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Թանգարանների  միջազգային օրվա կապակցությամբ ՀՀ Աժ նախագահ Հովիկ Աբրահամյանն այցելեց ՙԳաֆեսչյան՚ արվեստի կենտրոն: Լուսանկարները Վարդուհի Հարությունյանի
ԵՐԵՎԱՆ, 18 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Թանգարանների միջազգային օրվա կապակցությամբ ՀՀ Աժ նախագահ Հովիկ Աբրահամյանն այցելեց ՙԳաֆեսչյան՚ արվեստի կենտրոն: Լուսանկարները Վարդուհի Հարությունյանի
ԵՐԵՎԱՆ, 18 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՀՀ Նախագահ Սերժ Սարգսյանն ընդունեց ԵԱՀԿ մամուլի ազատության հարցերով ներկայացուցիչ Դունիա Միատովիչին: Լուսանկարները Տիգրան Մեհրաբյանի