Վիեննայում կկայանա ՀՀ-Ավստրիա առևտրատնտեսական և գիտատեխնիկական համագործակցության հանձնաժողովի 9-րդ նիստը
Վիեննայում մայիսի 14-15-ը կկայանա Հայաստանի Հանրապետության և Ավստրիայի Հանրապետության միջև առևտրատնտեսական և գիտատեխնիկական համագործակցության հանձնաժողովի 9-րդ նիստը։ «Արմենպրես»-ի հաղորդմամբ՝ Ավստրիա պատվիրակություն գործուղելու մասին ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի որոշումը հրապարակված է ՀՀ էլեկտրոնային կառավարման կայքում։
«Հայաստանի Հանրապետության և Ավստրիայի Հանրապետության միջև առևտրատնտեսական և գիտատեխնիկական համագործակցության հանձնաժողովի 9-րդ նիստին մասնակցելու նպատակով 2025 թվականի մայիսի 14-15-ը Ավստրիայի Հանրապետություն (Վիեննա) գործուղել պատվիրակություն՝ համաձայն հավելվածի»,- ասվում է որոշման մեջ։

9th session of the Armenian-Austrian commission on trade-economic and scientific-technical cooperation to be held in Vienna
The 9th session of the Commission on Trade, Economic, Scientific and Technical Cooperation between the Republic of Armenia and the Republic of Austria will take place in Vienna on May 14–15.
The decision by Armenian Prime Minister Nikol Pashinyan to send a delegation to Austria has been published on the official e-government website of the Republic of Armenia.