Զբոսաշրջիկները տեսագրել են, թե ինչպես են լողում վիթխարի կոկորդիլոսների հետ
ԵՐԵՎԱՆ, 23 ՄԱՐՏԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ԱՄՆ-ից եւ Մեծ Բրիտանիայից երկու զբոսաշրջիկներ երկու օր անցկացրել են Մեքսիկայի ափերի մոտ՝ լողալով կոկորդիլոսների հետ եւ տեսագրել դա, տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը՝ հղում անելով Daily Mail-ին:
Էնդրյու Թրեյսը Լոնդոնից եւ Ուիլյամ Դրամմը Կոլորադոյից դայվինգով են զբաղվել Յուկատան թերակղզու ափերի մոտ: Զբոսաշրջիկների խոսքով՝ ջրում իրենք հանդիպել են մոտավորապես 12 կոկրդիլոսների: Դրանցից ամանախոշորի երկարությունը հասնում Էր չորս մետրի:
Տղամարդկանց մոտ գտնվել Է հատուկ ուսուցված մարդ, որը վանում Էր գիշատիչներին, եթե դրանք շատ Էին մոտենում, հաղորդել Է ՌԻԱ Նովոստին:

Туристы сняли на видео, как плавают с огромными крокодилами
Двое туристов из США и Великобритании провели два дня у берегов Мексики, плавая с крокодилами и снимая это на видео, сообщает Daily Mail.
Эндрю Трейс из Лондона и Уильям Драмм из Колорадо занимались дайвингом у берегов полуострова Юкатан. По словам туристов, в воде они встретили примерно 12 крокодилов. Самый крупный из них достигал четырех метров в длину,сообщает Арменпресс со ссылкой на РИА Новости.
Рядом с мужчинами находилась специально обученный человек, который отталкивал хищников, если те приближались слишком близко.