Արժութային ինտերվենցիաներ անցկացնելու իրավասությունը Եվրոպայի Կենտրոնական բանկինն է, հայտարարել է նրա ղեկավարը
Ռուսաստանի եւ Բրազիլիայի միջեւ ապրանքաշրջանառությունը 2003 թվականին աճել է 11,9 տոկոսով՝ մինչեւ 1,717 մլրդ դոլար
Ռուսաստանի բանկը 71 կետով բարձրացրեց ռուբլու պաշտոնական փոխարժեքը
Երևան, 17 Փետրվարի, 2004 Արմենպրես: ՀՀ կառավարությունում տեղի ունեցավ գործարարության աջակցման խորհրդի նիստ: ԼուսանկարներըЄ Նազիկ Արմենկյանի:
Երևան, 17 Փետրվարի, 2004 Արմենպրես: ՀՀ արտգործնախարար Վարդան Օսկանյանն ընդունեց Հայաստանում Աýղանստանի նորանշանակ արտակարգ եւ լիազոր դեսպան Ահմադ Զիա Մասուդին: ԼուսանկարներըЄ Վաղինակ Ղազարյան
Երևան, 17 Փետրվարի, 2004 Արմենպրես: ՀՀ  նախագահ Ռոբերտ Քոչարյանն ընդունեց Աýղանստանի նորանշանակ արտակարգ եւ լիազոր դեսպան Ահմադ Զիա Մասուդին: ԼուսանկարներըЄ üելիքս Առուստամյանի:
Երևան, 17 Փետրվարի, 2004 Արմենպրես: ՀՀ նախագահ Ռոբերտ Քոչարյանն ընդունեց Աýղանստանի նորանշանակ արտակարգ եւ լիազոր դեսպան Ահմադ Զիա Մասուդին: ԼուսանկարներըЄ üելիքս Առուստամյանի:
Ջորջ Բուշը կոչ է արել ՄԱԿ-ի Անվտանգության խորհրդին՝ անհապաղ բանաձեւ ընդունել զանգվածային բնաջնջման զենքի տարածման դեմ պայքարելու վերաբերյալ