Ազգային ժողովն այսօր եւս առանց ընդմիջման կանցկացնի նիստը
ԵՐԵՎԱՆ, 19 ՀՈՒՆԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հայաստանի Հանրապետության Ազգային ժողովը որոշում կայացրեց հունիսի 19-ի նիստն անցկացնել առանց ընդմիջման մինչև ժամը 18:00-ը:«Արմենպրես»-ի հաղորդմամբ` այս մասին ԱԺ նիստում նման առաջարկով կրկին հանդես եկավ ՀՀԿ խմբակցության ղեկավար Գալուստ Սահակյանը` հաշվի առնելով հագեցած օրակարգը և քննարկվելիք հարցերի կարևորությունը:
Առաջարկն ընդունվեց 72 կողմ, 5 դեմ ձայներով:
ԱԺ հունիսի 19-ի նիստում քննարկվում է «Դիլիջան միջազգային դպրոց» ծրագրին հարկային և մաքսային արտոնություններ տալու մասին նախագիծն երկրորդ ընթերցմամբ ընդունելու հարցը:

YEREVAN, JUNE 19, ARMENPRESS: The National Assembly of the Republic of Armenia made a decision to hold the session of the June 19 without a break till 18:00. As reported by Armenpress, the suggestion was made at the session by the Head of the National Assembly faction of the Republican Party of Armenia Galust Sahakyan, taking into account the busy agenda and the importance of the discussed issues.
The suggestion was accepted with 72 for and 5 against votes.
At the June 19 session the National Assembly of the Republic of Armenia discusses the issue of providing tax and customs privileges to the Dilijan International School.