Արցախի նախագահը մասնակցել է Արցախյան ազգային-ազատագրական շարժման 25-ամյակին նվիրված տոնական միջոցառումներին
ԵՐԵՎԱՆ, 20 ՓԵՏՐՎԱՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ:Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը փետրվարի 20-ին մասնակցել է Արցախյան ազգային-ազատագրական շարժման 25-ամյակին նվիրված տոնական միջոցառումներին:
Ինչպես«Արմենպրես»-ին տեղեկացրին Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից, տոնակատարությանը մասնակցել են հանրապետության բարձրաստիճան ղեկավարությունը, շարժման վետերաններ, Պաշտպանության բանակի բարձրագույն հրամանատարական կազմը, հյուրեր Հայաստանից:

Bako Sahakyan participated in events dedicated to 25th anniversary of Artsakh national liberation movement
YEREVAN, FEBRUARY 20, ARMENPRESS: Artsakh Republic President Bako Sahakyan participated in solemn events dedicated to 25th anniversary of the Artsakh national liberation movement on February 20.
As Armenpress was informed form press service of NKR president, republic’s top officials, veterans of the movement, supreme command staff of the Defence Army and guests from Armenia were present at the festivities.