Արցախի նախագահը մասնակցել է Արցախյան ազգային-ազատագրական շարժման 25-ամյակին նվիրված տոնական միջոցառումներին
ԵՐԵՎԱՆ, 20 ՓԵՏՐՎԱՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ:Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը փետրվարի 20-ին մասնակցել է Արցախյան ազգային-ազատագրական շարժման 25-ամյակին նվիրված տոնական միջոցառումներին:
Ինչպես«Արմենպրես»-ին տեղեկացրին Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից, տոնակատարությանը մասնակցել են հանրապետության բարձրաստիճան ղեկավարությունը, շարժման վետերաններ, Պաշտպանության բանակի բարձրագույն հրամանատարական կազմը, հյուրեր Հայաստանից:

Президент НКР принял участие в мероприятиях, посвященных 25-летию Карабахского национально-освободительного движения
Президент НКР принял участие в  мероприятиях, посвященных 25-летию Карабахского национально-освободительного движения
20 февраля президент Нагорно-Карабахской Республики Бако Саакян принял участие в праздничных мероприятиях, посвященных 25-летию Карабахского национально-освободительного движения.
Как сообщили Арменпресс в Главном управлении информации аппарата президента НКР, в мероприятиях приняли участие руководство республики, ветераны движения, высший командный состав Армии обороны НКР, гости из Армении.