Եվգենի Պետրոսյանն ամուսնացել Է հինգերորդ անգամ
ԵՐԵՎԱՆ, 9 ԴԵԿՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հումորիստ Եվգենի Պետրոսյանն ամուսնացել Է իր 30-ամյա օգնական Տատյանա Բրուխունովայի հետ: Ինչպես տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը, այդ մասին, վկայակոչելով զույգին ծանոթ աղբյուրի, հայտնել Է «Կոմսոմոլսկայա պրավդա»-ն: Աղբյուրի տվյալներով՝ Պետրոսյանը եւ Բրուխունովան ամուսնացել են 2019 թվականի դեկտեմբերի սկզբին:
74-ամյա արտիստի համար այն դարձել Է հինգերորդը: Երեք օր առաջ հումորիստի կինը սպիտակ ծաղկեփնջի լուսանկար Էր հրապարակել Instagram-ում, եւ մեկնաբաններից շատերն այդ ժամանակ ենթադրեցին, որ դրանք հարսանեկան ծաղիկներ են: Հավանաբար, ձմռան առաջին հանգստյան օրերին անցկացված ընտանեկան հանդիսությունը նվիրված Է եղել հենց այդ իրադարձությանը: Բրուխունովան աշխատում Էր հումորիստի նախկին կնոջ՝ Ելենա Ստեպանենկոյի կայքի ադմինիստրատոր: Այնուհետեւ նա զբաղվել Է ցանցում Պետրոսյանի Էջով, իսկ ավելի ուշ դարձել նրա օգնականը եւ տնօրենը: 2018 թվականի նոյեմբերին Պետրոսյանը բաժանվել Էր Ստեպանենկոյից:

Евгений Петросян женился в пятый раз
Юморист Евгений Петросян женился на своей 30-летней помощнице Татьяне Брухуновой. Об этом со ссылкой на знакомого пары сообщает «Комсомольская правда».
По данным источника, Петросян и Брухунова заключили брак в начале декабря 2019 года. Для 74-летнего артиста он стал пятым.
Три дня назад спутница комика опубликовала в Instagram фото белого букета в вазе, — и многие комментаторы тогда предположили, что это свадебные цветы. Вероятно, прошедшее на первых выходных зимы домашнее торжество было приурочено именно к этому событию, сообщает Арменпресс со ссылкой на РИА Новости.
Брухунова работала администратором сайта бывшей супруги комика Елены Степаненко. Затем она занялась страницей Петросяна в сети, а позднее стала его помощницей и директором.