Փոքրիկ դստեր հետ հոր ուրախ պարը ցնցող ընթացք Է ստացել. տեսանյութ
ԵՐԵՎԱՆ, 21 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հաճելի ընտանեկան պարը միանգամայն այլ ընթացք Է ստացել, երբ աղջիկն սկսել Է թվերք պարել, իսկ հոր արձագանքն անգին Է, տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը:
Կադրերում երեւում Է, որ դուստրը հոր հետ ուրախ պարում Է աշխույժ երաժշտության ներքո: Աղետի ոչ մի նշան չի երեւում, սակայն տասը վայրկյան անց փոքրիկը որոշում Է ցույց տալ իր կարողություններն ու հմտությունները՝ պարի ոճը փոխելով թվերքի: Դժբախտ հայրն իսկույն քարանում Է տեղում եւ շփոթահար նայում դստերը՝ ամոթից ծածկելով դեմքը: Նմն բան փոքրիկից նա հաստատ չԷր սպասում: Այնուհետեւ տղամարդը շրջվում Է ու գնում՝ հավանաբար խորհելու, թե երեխայի դաստիարակության հարցում ինչն այնպես չի արել:
Իսկ Ցանցի օգտատերերը բաժանվել են երկու ճամբարի. մարդկանց մի մասը հայտարարել Է, որ տեսանյութում ծիծաղելի ոչինչ չկա, եւ ահավոր Է, որ այսքան փոքր տարիքում աղջիկը թվերք Է պարում: Ահա թե ինչու մեկնաբանողները դատապարտել են մոր անզուսպ ծիծաղը եւ հորը խորհուրդ են տվել զբաղվել դստեր դաստիարակությամբ, հաղորդել Է Sputnik-ը:

Веселый танец отца с маленькой дочкой принял шокирующий оборот – смешное видео
Милый семейный танец пошел совсем не по плану, когда девочка начала исполнять тверк, и реакция отца бесценна.
На кадрах видно, как девочка с папой весело танцуют под зажигательную музыку. Ничего не предвещает беды, однако через десять секунд малышка решает показать свои умения и навыки, меняя стиль танца на тверк. Несчастный отец сразу застывает на месте и в шоке смотрит на дочь, стыдливо прикрывая лицо. Такого от малышки он явно никак не ожидал. Затем мужчина развернулся и ушел, видимо, обдумывать, что сделал в воспитании ребенка не так,сообщает Арменпресс со ссылкой на Sputnik.
Пользователи Сети же разделились на два лагеря: часть людей заявила, что в видео нет ничего смешного, и это ужасно, что в столь малом возрасте девочка исполняет тверк. Поэтому комментаторы осудили безудержный смех матери и посоветовали отцу заняться воспитанием дочки.