Ամենայն Հայոց կաթողիկոսը հյուրընկալել է Աննա Հակոբյանին
ԵՐԵՎԱՆ, 26 ՀՈՒՆԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՀՀ վարչապետի տիկին, «Իմ քայլը» և «City of smile ժպիտների քաղաք» բարեգործական հիմնադրամների հոգաբարձուների խորհրդի նախագահ Աննա Հակոբյանը հունիսի 25-ի երեկոյան այցելել է Մայր Աթոռ Սուրբ Էջմիածին և հանդիպում ունեցել Ն.Ս.Օ.Տ.Տ. Գարեգին Բ Ծայրագույն Պատրիարք և Ամենայն Հայոց Կաթողիկոսի հետ:
Ինչպես «Արմենպրես»-ին հայտնեցին Աննա Հակոբյանի գրասենյակից, հանդիպմանը տիկին Հակոբյանը ներկայացրել է իր ղեկավարած երկու հիմնադրամների գործունեությունը, ծրագրերն ու արդեն իրականացված աշխատանքները:
Քննարկվել է Մայր Աթոռի և «Իմ քայլը» ու «Ժպիտների քաղաք» հիմնադրամների հետ համատեղ կրթական, սոցիալական, առողջապահական ծրագրեր իրականացնելու, համատեղ համագործակցության մի շարք հարցեր:

YEREVAN, JUNE 26, ARMENPRESS. Anna Hakobyan, spouse of Armenia’s Prime Minister, chairwoman of the Board of Trustees of My Step and City of Smile charitable foundations, on June 25 visited the Mother See of Holy Etchmiadzin where she was hosted by His Holiness Garegin II, Supreme Patriarch and Catholicos of All Armenians, Mrs. Hakobyan’s Office told Armenpress.
During the meeting Anna Hakobyan introduced the activities, programs of the two foundations led by her and the works carried out so far.
A number of issues relating to the implementation of educational, social, healthcare programs and joint cooperation between the Mother See and the two foundations were discussed.