Հարկադիր կատարման ծառայությունն անցած շաբաթվա ընթացքում ֆիզիկական և իրավաբանական անձանցից ստացել է 2750 դիմում և գրություն
Հարկադիր կատարման ծառայությունն անցած շաբաթվա ընթացքում ֆիզիկական և
իրավաբանական անձանցից ստացել է 2750 դիմում և գրություն
ԵՐԵՎԱՆ, 27 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հարկադիր կատարման ծառայությունը տեղեկացնում է, որ 2019 թվականի մայիսի 20-ից 24-ը ֆիզիկական և իրավաբանական անձանցից ստացվել է 2750 դիմում և գրություն:
«Արմենպրես»-ի փոխանցմամբ՝ նույն ժամանակահատվածում ընթացք է տրվել ՀՀ գլխավոր հարկադիր կատարողին հասցեագրված 3 բողոքի, իսկ թեժ գիծ ծառայության կողմից ընթացք է տրվել 4 զանգ-բողոքի:
Մայիսի 20-ից 24-ը Ծառայության վարչական շենքի առաջին հարկում տեղակայված արագ սպասարկման գրասենյակ է այցելել և սպասարկվել 1321 քաղաքացի:

За прошедшую неделю служба принудительного исполнения получила от физических и юридических лиц 2750 заявлений и писем
За прошедшую неделю служба принудительного исполнения получила от физических и
юридических лиц 2750 заявлений и писем
Служба принудительного исполнения сообщает, что с 20 по 24 мая 2019 года от физических и юридических лиц поступило 2750 заявлений и писем.
Как передает «Арменпресс» , за тот же период был дан ход 3 жалобам, адресованным главному принудительному исполнителю РА, а со стороны службы горячей линии - 4 звонкам с жалобами.
С 20-го по 24-е мая офис быстрого обслуживания, расположенный на первом этаже административного здания службы, посетили и были обслужены 1321 гражданин.