Մադոննան Future նոր սինգլը կներկայացնի «Եվրատեսիլի» եզրափակիչում
ԵՐԵՎԱՆ, 17 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Ամերիկացի հանրահայտ երգչուհի Մադոննան «Եվրատեսիլի» եզրափակիչում կներկայացնի իր նոր սինգլը՝ Future-ը, որը ձայնագրվել Է ռեփեր Quavo-ի հետ համատեղ: Այդ մասին, ինչպես տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը, հաղորդվում Է «Եվրատեսիլի» պաշտոնական կայքում:
«Մադոննան երկու երգ կկատարի «Եվրատեսիլ-2019» երգի մրցույթի՝ մայիսի 18-ին նշանակված եզրափակիչում. 1989 թվականի Like A Prayer հիթը եւ Future Էքսկլյուզիվ կոմպոզիցիան, որը նա կկատարի ամերիկացի ռեփեր Quavo-ի հետ համատեղ»,-ասված Է հաղորդագրության մեջ:
Կազմակերպիչների խոսքով՝ «Եվրատեսիլի» հանդիսականները կդառնան առաջինը, որոնք կլսեն Մադոննայի երգը նրա Madame X նոր ալբոմից:
Նշվում Է, որ այս տարի լրանում Է արտիստուհու Like A Prayer կուլտային ալբոմի թողարկման 30 տարին, ուստի Մադոննան որոշել Է խորագրային հիթը կատարել Թել Ավիվում միջազգային մրցույթի բեմահարթակից: Ժողովրդականություն վայելող երաժշտական շոուի եզրափակիչ համերգը տեղի կունենա մայիսի 18-ին Թել Ավիվում, որտեղ տարբեր երկրներից ժամանած 26 մասնակիցները կպայքարեն «Եվրատեսիլ-2019»-ի հաղթողի կոչման համար, հաղորդել Է ՌԻԱ Նովոստին:

Мадонна представит новый сингл Future в финале "Евровидения"
Знаменитая американская певица Мадонна представит поклонникам в финале "Евровидения" свой новый сингл Future, записанный совместно с рэпером Quavo. Как передает Арменпресс, об этом сообщается на официальном сайте "Евровидения".
"Мадонна исполнит две песни в финале песенного конкурса "Евровидение-2019" 18 мая: популярный хит 1989 года Like A Prayer и эксклюзивную композицию Future, которую она исполнит вместе с американским рэпером Quavo", - говорится в сообщении.
По словам организаторов, зрители "Евровидения" станут первыми, кто услышит песню Мадонны из ее нового альбома Madame X. Отмечается, что в этом году исполняется 30 лет с момента выхода культового альбома артистки Like A Prayer, потому Мадонна решила исполнить заглавный хит со сцены международного конкурса в Тель-Авиве.
Финальный концерт популярного музыкального шоу пройдёт в субботу в Тель-Авиве, где 26 участников из разных стран будут бороться за звание победителя "Евровидения-2019".