Բրիթնի Սփիրսին տեղավորել են հոգեբուժական կլինիկայում. TMZ
ԵՐԵՎԱՆ, 4 ԱՊՐԻԼԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Երգչուհի Բրիթնի Սփիրսին տեղավորել են հոգեկան խանգարումներից տառապողների կլինիկայում: Այդ մասին, ինչպես տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը, ապրիլի 3-ին հայտնել Է TMZ ինտերնետ-ռեսուրսը:
Նրա աղբյուրների խոսքով՝ Սփիրսին մասնագետների օգնությունն Է պահանջվել, քանի որ նա ծանր Է տանում հոր հիվանդությունը: Նրան վերջին մի քանի շաբաթվա ընթացքում երկու վիրահատություն են արել: Երգչուհին կլինիկայում ընդունվել Է մոտ մեկ շաբաթ առաջ եւ, ինչպես սպասվում Է, այնտեղ կմնա մոտավորապես 30 օր: Հունվարին Սփիրսը Twitter-ում գրել Էր, որ որոշ ժամանակով կդադարեցնի համերգներ տալ այն պատճառով, որ իր հայրը «հոսպիտալացվել Է եւ քիչ Էր մնում մահանար»:
Բրիթնի Սփիրսը մի շարք երաժշտական պարգեւների, այդ թվում՝ Grammy-ի դափնեկիր Է: 2017 թվականին նա ներառվել Է ամենաբարձր վարձատրվող երգչուհիների՝ Forbes հանդեսի կազմած ցուցակում: Նա 12 ամսում վաստակել Էր 34 մլն դոլար եւ զբաղեցրել ցուցակի ութերորդ տեղը, հաղորդել Է ՏԱՍՍ-ը:

СМИ: Бритни Спирс легла в психиатрическую клинику
Певица Бритни Спирс легла в клинику для лиц, страдающих психическими расстройствами. Как передает Арменпресс, об этом в среду сообщил интернет-ресурс TMZ.
По словам его источников, Спирс потребовалась помощь специалистов, поскольку она глубоко переживает из-за тяжелой болезни отца. Ему в течение последних нескольких недель провели две операции.
Певица поступила в клинику около недели назад и, как ожидается, пробудет в ней примерно 30 дней. В январе Спирс написала в Twitter, что на время прекратит давать концерты из-за того, что ее отец "был госпитализирован и едва не скончался".
Бритни Спирс является обладательницей ряда музыкальных наград, в том числе Grammy. В 2017 году она была включена в составленный журналом Forbes список самых высокооплачиваемых певиц. Она заработала за 12 месяцев около $34 млн и заняла в списке восьмую позицию.