Բակո Սահակյանը Շավարշ Քոչարյանի հետ քննարկել էարտաքին քաղաքական ոլորտում հայկական երկու պետությունների փոխգործակցությանը վերաբերող հարցեր
Բակո Սահակյանը Շավարշ Քոչարյանի հետ քննարկել էարտաքին քաղաքական
ոլորտում հայկական երկու պետությունների փոխգործակցությանը վերաբերող հարցեր
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 30 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ:Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը նոյեմբերի 30-ին ընդունել է Հայաստանի Հանրապետության արտգործնախարարի տեղակալ Շավարշ Քոչարյանին:
Ինչպես «Արմենպրես»-ին տեղեկացրին ԱՀ նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից, հանդիպմանը, որին մասնակցում էր Արցախի Հանրապետության արտգործնախարար Մասիս Մայիլյանը, քննարկվել են արտաքին քաղաքական ոլորտում հայկական երկու պետությունների փոխգործակցությանը վերաբերող մի շարք հարցեր:

Artsakh’s President, Deputy FM of Armenia discuss issues of partnership between two Armenian states in foreign policy
Artsakh’s President, Deputy FM of Armenia discuss issues of partnership between two Armenian
states in foreign policy
YEREVAN, NOVEMBER 30, ARMENPRESS. Artsakh Republic President Bako Sahakyan received deputy foreign minister of the Republic of Armenia Shavarsh Kocharyan on November 30.
As ARMENPRESS was informed from the press service of Artsakh President’s Office, issues related to the cooperation between the two Armenian states in the foreign policy sphere were discussed during the meeting attended by Artsakh Republic foreign minister Masis Mayilyan.