Բակո Սահակյանն այցելել է Շահումյանի շրջան
ԵՐԵՎԱՆ, 29 ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը սեպտեմբերի 29-ին այցելել է Շահումյանի շրջան եւ Քարվաճառ շրջկենտրոնում աշխատանքային խորհրդակցություն անցկացրել շրջվարչակազմի ղեկավարության հետ՝ շրջանի սոցիալ-տնտեսական զարգացման հետ կապված հարցերի շուրջ:
Ինչպես «Արմենպրես»-ին տեղեկացրին Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից,  զեկույցներով հանդես են եկել շրջվարչակազմի ղեկավար Գագիկ Մարտիրոսյանը, վարչակազմի ստորաբաժանումների պատասխանատուներ:
Քննարկված հարցերի պատշաճ լուծման ուղղությամբ նախագահ Սահակյանը կոնկրետ հանձնարարականներ է տվել շահագրգիռ մարմինների ղեկավարներին:

President of Artsakh chairs consultation with Shahumyan regional administration
YEREVAN, SEPTEMBER 29, ARMENPRESS. President of Artsakh Bako Sahakyan visited the Shahumyan region on September 29 and held a working consultation in regional center Karvachar with the regional administration on issues related to social and economic development of the region, Sahakyan’s office said.
Head of the regional administration Gagik Martirosyan and officials in-charge of the administration's subdivisions delivered reports.
President Sahakyan gave corresponding tasks to the heads of the concerned structures for proper realization of the discussed issues.