Հայաստանը դիտորդական առաքելություն կգործուղի ՌԴ նախագական ընտրություններին
ԵՐԵՎԱՆ, 22 ՀՈՒՆՎԱՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հայաստանը Ռուսաստանի Դաշնությունում կայանալիք նախագահական ընտրությունների ընթացքում դիտորդական առաքելություն կգործուղի ՌԴ: Ինչպես «Արմենպրես»-ին տեղեկացրին ՀՀ կառավարությունից, հայաստանյան դիտորդական առաքելությունը ՌԴ կգործուղվի 2018 թվականի փետրվարի 11-ից մինչև մարտի 25-ը:
Առաքելության կազմում են ՀՀ Նախագահի աշխատակազմի արտաքին կապերի վարչության գլխավոր մասնագետ Ս. Եղիազարյանը, ՀՀ արտաքին գործերի նախարարության աշխատակազմի միջազգային կազմակերպությունների վարչության գործավար Թ. Հովնանյանը և Կենտրոնական ընտրական հանձնաժողովի աշխատակազմի արտաքին կապերի վարչության պետ Տ. Գևորգյանը:

Армения направит наблюдательскую миссию на президентских выборах в РФ
Армения направит наблюдательскую миссию в Российскую Федерацию на президентских выборах в РФ. Как сообщили Арменпресс в Управлении информации и связей с общественностью правительства Армении, армянская делегация будет в РФ с 11 февраля по 25 марта 2018 года.
В составе делегации будут главный специалист Управления внешних связей аппарата президента Армении С.Егиазарян, представитель Департамента международных организаций МИД Армении Т.Овнанян и начальник Управления внешних связей аппарата ЦИК Армении Т.Геворгян.