«Յուքոմիացում»՝ Ucom-ը հանդես եկավ նոր հեղափոխական առաջարկով
ԵՐԵՎԱՆ, 12 ԴԵԿՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Ucom ընկերությունը հանդես եկավ նոր՝ հեղափոխական առաջարկով ֆիքսված ծառայության իր բաժանորդների համար: Գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանի խոսքով ընկերությունն սկսել է «յուքոմիացում» (#ucomմիացում) արշավը:  Ֆիքսված ծառայության առկա և նոր բաժանորդները, միանալով շարժական հեռախոսակապի Ունիվերսալ ծառայությանը, կստանան մինչև երկու անգամ շատ րոպեներ, մինչև երկու անգամ շատ ինտերնետ և կօգտագործեն Ունիվերսալ ծառայությունը 4 ամիս առանց ամսավճարի: Այս մասին «Արմենպրես»-ին տեղեկացրին «Յուքոմ» ընկերության PR և հաղորդակցության ծրագրերի բաժնից:
Ավելին, Ունիվերսալ ծառայությունից նույն բացառիկ պայմաններով կարող են օգտվել նաև առկա ու նոր բաժանորդների 4 մտերիմները՝ ներկայացնելով առաջարկից օգտվելու հնարավորություն տվող հատուկ կտրոնը:
Օրինակ, առաջարկի շրջանակներում Ունիվերսալ 5500 սակագնային պլանի բաժանորդներն ամսական կստանան 1500 րոպե դեպի տեղական բոլոր ցանցեր, Արցախ, ԱՄՆ, Կանադա և Ռուսաստան զանգելու համար, 10 ԳԲ շարժական ինտերնետ և դեպի տեղական բոլոր ցանցեր ու Արցախ 1500 կարճ հաղորդագրություն ուղարկելու հնարավորություն, այսինքն՝ ստանդարտ ներառումներից երկու անգամ շատ ծավալ։
«Ի դեպ, փաթեթում ընդգրկված բոլոր 5 բաժանորդները կարող են ակտիվացնել MediaRoom հավելվածը և դիտել 55 ալիք շարժական TV-ով՝ առանց որևէ վճարի: Սա շուկայում առկա թերևս լավագույն կոնվերգենտ առաջարկն է», - նշեց Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը:
Հավելենք, որ առաջարկը գործում է U!TV, U!Net, TriplePlay ֆիքսված ծառայությունների ներկայիս և նոր բաժանորդների համար Ունիվերսալ ծառայությանը 2 տարի բաժանորդագրվելու դեպքում:

YEREVAN, DECEMBER 12, ARMENPRESS. Ucom has come up with a new revolutionary offer for its fixed services subscribers. According to Hayk Yesayan, the Director General at Ucom, the company has launched the “ucomisation” (#ucomմիացում or #ucomconnection) campaign. The existing and new subscribers of fixed services, by joining the Universal mobile connection service, will get up to twice more minutes, up to twice more internet and will benefit from Universal service without paying the monthly fee for 4 months, Ucom told Armenpress.
Moreover, 4 close ones to the existing or new customers may also benefit from Universal service, by presenting a special voucher, allowing to use the service at these conditions.
For example, within the framework of the offer, the subscribers of Universal 5500 tariff plan on a monthly basis will get 1500 minutes to call all local networks, Artsakh, USA, Canada and Russia, 10 GB of mobile internet and possibility to send 1500 short messages to all local networks and Artsakh, i.e. twice more than the standard volume of the inclusions.
“By the way, all 5 subscribers included in the closed user group will be able to activate the MediaRoom application and watch 55 channels over mobile TV, without any fee. This is probably the best convergent offer in the market now,” said Hayk Yesayan, the Director General at Ucom.
Let us add, that the offer is applicable to the current and new subscribers օf U!TV, U!Net, TriplePlay fixed services, who will commit for Universal service for 2 years.