Ալեսանդրա Ամբրոսիոն հայտարարել Է Victoria՚s Secret-ից հեռանալու մասին
ԵՐԵՎԱՆ, 20 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Բրազիլացի գերմոդել Ալեսանդրա Ամբրոսիոն հայտարարել Է Victoria՚s Secret ընկերության հարթակում աշխատանքը դադարեցնելու մասին, տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը՝ հղում անելով Fashionista-ին: Նշվում Է, որ շոուն, որը նոյեմբերի 28-ին տեղի Է ունենալու Շանհայում, եզրափակիչը կդառնա մոդելի կարիերայի մեջ, որն այս աշխատանքին նվիրել Է 12 տարի: Ընկերությունը դեռ չի մեկնաբանել այս հաղորդագրությունը:
Ամբրոսիոն տեղ Է գտել մյուս այն մոդելների շարքում, որոնք Շանհայում մասնակցելու են Victoria՚s Secret Show-ին: Ավելի վաղ հաղորդվել Էր, որ գերմոդել Ջիջի Հադիդը չի մասնակցելու շոուին: Նա այդ մասին հայտարարել Է իր Twitter-ում, նշելով, որ շփոթահար վիճակում Է հայտնվել նման տեղեկությունից:
Victoria՚s Secret-ն ընկերություն Է, որը մասնագիտանում Է կանանց ներքնազգեստի, հագուստի, աքսեսուարների եւ կոսմետիկայի թողարկման բնագավառում: Բազավորված Է Կոլումբոսում (ԱՄՆ-ի Օհայոյի նահանգ): Առաջին ցուցադրությունն անցկացվել Է 1995 թվականից: Այդ ժամանակվանից ընկերությունը կազմակերպում Է ամենամյա շոուներ. սկզբում դրանք անցկացվում Էին ԱՄՆ-ում, իսկ 2016 թվականին ցուցադրությունը տեղափոխվել Է Փարիզ:

Алессандра Амбросио объявила об уходе из Victoria's Secret
Бразильская супермодель Алессандра Амбросио заявила о прекращении работы на подиуме в компании Victoria's Secret. Как передает Арменпресс, об этом сообщает Fashionista.
Отмечается, что шоу, которое состоится 28 ноября в Шанхае, станет заключительным в карьере модели, которая посвятила данной работе 12 лет. Компания еще не прокомментировала это сообщение.
Амбросио вошла в число других моделей, которые примут участие в Victoria's Secret Show в Шанхае. Ранее сообщалось, что супермодель Джиджи Хадид не будет участвовать в шоу. Она заявила об этом в своем Twitter, отметив, что шокирована таким известием.
Victoria's Secret — компания, специализирующаяся на выпуске женского нижнего белья, одежды, аксессуаров и косметики. Базируется в Колумбусе (штат Огайо, США). С 1995 года компания устраивает ежегодные шоу, изначально они проходили в США, а в 2016 году показ переместился в Париж.