Արմեն Աշոտյանը և Մանե Թանդիլյանը վերադարձել են Բաքվից
ԵՐԵՎԱՆ, 23 ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հայաստանի Ազգային ժողովի պատգամավորներ Արմեն Աշոտյանը և Մանե Թանդիլյանը վերադարձել են Բաքվից: Ինչպես հաղորդում է «Արմենպրես»-ը, այս մասին «Ֆեյսբուք»-ի իր էջում գրառում է կատարել Արմեն Աշոտյանը:
«Սիրելի հայրենակիցներ, ես և Մանեն վերադարձել ենք Բաքվից, հիմա գտնվում ենք Թբիլիսիում: Անչափ շնորհակալ ենք ձեր քաջալերման, սատարման և սրտացավության համար: Նորից հավաստիացնում եմ, որ արել ենք ամեն ինչ մեր երկիրը հավուր պատշաճի ներկայացնելու համար: Կրկին շնորհակալ ենք և հուսով ենք մի քանի օրից կհանդիպենք Երևանում»,- «Ֆեյսբուք»-ի իր էջում տեղադրված տեսանյութում ասում է Արմեն Աշոտյանը:
Ազգային ժողովի «Ելք» խմբակցության պատգամավոր Մանե Թանդիլյանը ևս իր կողմից շնորհակալություն է հայտնում հայ ժողովրդին ցուցաբերած աջակցության համար. «Ճիշտ է՝ մենք հասանելիության խնդիր ունեինք: Կհանդիպենք Երևանում և մանրամասն կպատմենք մեր այցի մասին, և դուք ամբողջական պատկերացում կունենաք, թե այս օրերին ինչ էր կատարվում Բաքվում»:

Армен Ашотян и Мане Тандилян вернулись из Баку
Депутаты Национального Собрания Армении Армен Ашотян и Мане Тандилян вернулись из Баку. Как передает Арменпресс, об этом Ашотян писал в Facebook.
«Дорогие соотечественники, я и Мане вернулись из Баку, теперь мы находимся в Тбилиси. Мы чрезвычайно благодарны вам за поддержку и заботу. Я еще раз заверяю вас, что мы сделали все возможное, чтобы правильно представить нашу страну. Мы еще раз благодарим вас, надеясь встретиться с вами через несколько дней в Ереване», - отметил Ашотян в видео, размещенном на его странице в Facebook.
Член парламентской фракции «Выход» Мане Тандилян также поблагодарила народ Армении за поддержку: «Да, у нас была проблема со связью. Мы встретимся в Ереване и представим подробности о нашем визите, и вы будете иметь полное представление о том, что происходило в Баку в эти дни».