Արիանա Գրանդեն դարձել Է Reebok-ի նոր դեսպանը
ԵՐԵՎԱՆ, 15 ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Reebok ընկերությունը հայտարարել Է երգչուհի Արիանա Գրանդեի հետ համագործակցելու մասին, նա դարձել Է բրենդի պաշտոնական դեսպանը: Այս մասին, ինչպես տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը, ասված Է մակնիշի հաղորդագրության մեջ, որը սեպտեմբերի 15-ին ստացվել Է «Լենտա.ռու»-ում:
«Մենք կարծում ենք, որ այս համագործակցության ներուժն անսահման Է: Արիանան վստահություն Է ներշնչում երիտասարդ սերնդին՝ կոչ անելով չվախենալ խիզախելուց կամ անհաջողություն կրելուց, շարժվել մշտապես առաջ եւ կանգ չառնել, իր առջեւ նպատակներ դնել եւ վերացնել արգելքները»,- նշել են ընկերության ներկայացուցիչները: «Ինչպես եւ Reebok-ը, ես նրանց կողմից եմ, ովքեր չեն վախենում ներկայանալ իրենց իրական դեմքով, գնահատում են իրենց անհատականությունը եւ իրենց չեն կաշկանդում շաբլոնների կապանքներով»,- նշել Է Գրանդեն:
Reebok-ը մարզական եւ ամենօրյա հագուստի եւ աքսեսուարների միջազգային ընկերություն Է, կենտրոնակայանը գտնվում Է Բոստոնի արվարձան Քենթոնում (Մասաչուսեթսի նահանգ):
Արիանա Գրանդեն կինոյի եւ թատրոնի 23-ամյա դերասանուհի Է, փոպ-երգչուհի եւ ֆոտոմոդել: Ունի ձայնասկավառակների երեք ստուդիական ալբոմ:

Ариана Гранде стала новым амбассадором Reebok
Компания Reebok объявляет о сотрудничестве с певицей Арианой Гранде, она стала официальным амбассадором бренда. Как передает Арменпресс, об этом говорится в сообщении марки, поступившем в редакцию «Ленты.ру» в пятницу, 15 сентября.
«Мы считаем, что потенциал такого сотрудничества безграничен. Ариана внушает уверенность молодому поколению, призывая не бояться рисковать или потерпеть неудачу, двигаться постоянно вперед и не останавливаться, ставить себе цели и разрушать барьеры», — поделились представители компании.
«Как и Reebok, я на стороне тех, кто не боится быть собой, ценит свою индивидуальность и не загоняет себя в рамки шаблонов», — отметила Гранде.
Reebok — международная компания по производству спортивной и повседневной одежды и аксессуаров, ее штаб-квартира расположена в пригороде Бостона Кэнтоне (штат Массачусетс).
Ариана Гранде — 23-летняя актриса кино и театра, поп-певица и фотомодель. В ее дискографии три студийных альбома.