Մեկ օրում գրանցված մարմնական վնասվածք հասցնելու 11 դեպքից 8-ը բացահայտվել է
ԵՐԵՎԱՆ, 27 ՀՈՒԼԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Ըստ ոստիկանության օպերատիվ հաղորդագրությունների ամփոփագրերի` հուլիսի 26-ից 27-ը հանրապետությունում արձանագրված մարմնական վնասվածք հասցնելու 11 դեպքից բացահայտվել է 8-ը:
Բացահայտվել է գողության 6, խարդախության 8, կողոպուտի և յուրացման 1-ական, խուլիգանության 3, համակարգչային հանցագործության և կաշառակերության 2-ական դեպք:
Նախկինում կատարված հանցագործություններից բացահայտվել է մարմնական վնասվածք հասցնելու 1 և գողության 2 դեպք։
Ինչպես «Արմենպրես»-ը տեղեկացավ ՀՀ ոստիկանության պաշտոնական կայքից, aնցած 1 օրվա ընթացքում հանրապետությունում արձանագրվել է ճանապարհատրանսպորտային 11 պատահար, ինչի հետևանքով 24 մարդ ստացել է տարբեր աստիճանի մարմնական վնասվածքներ:

Из 11 случаев причинения телесных повреждений, зарегистрированных на территории Армении в период между 26 и 27 июля, раскрыто 8
Из 11 случаев причинения телесных повреждений, зарегистрированных на территории
Армении в период между 26 и 27 июля, раскрыто 8
По данным оперативной сводки Полиции Республики Армения, из 11 случаев причинения телесных повреждений, зарегистрированных на территории республики в период между 26 и 27 июля, раскрыто 8.
Как сообщили Арменпресс в пресс-службе Полиции Республики Армения, одновременно раскрыто 6 случаев кражи, 8 случаев мошенничества, по 1 случаю грабежа и присвоения, по 2 случая киберпреступности и взяточничества.
Из ранее совершенных преступлений раскрыто 2 случая кражи и 1 случай причинения телесных повреждений.
За минувшие сутки в республике было зарегистрировано 11 ДТП: 24 человек получили телесные повреждения разных степеней тяжести.