Ոստիկանությունն անցած երեք օրերին արձանագրել է թմրամիջոցի հայտնաբերման երկու դեպք
ԵՐԵՎԱՆ, 29 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՀՀ ոստիկանության օպերատիվ հաղորդագրությունների ամփոփագրերի համաձայն` մայիսի 26-ից 29-ը հանրապետությունում արձանագրված մարմնական վնասվածք հասցնելու 16 դեպքից բացահայտվել է 15-ը:
Ինչպես «Արմենպրես»-ին տեղեկացրին ՀՀ ոստիկանության հասարակայնության հետ կապերի և լրատվության ծառայությունից, արձանագրվել է թմրամիջոցի հայտնաբերման 2 դեպք:
Բացահայտվել է գողության 16, խարդախության 6, կաշառակերության 2, յուրացման և գույքի դիտավորությամբ ոչնչացման 1-ական դեպք: Նախկինում կատարված հանցագործություններից բացահայտվել է մարմնական վնասվածք հասցնելու և գողության 1-ական դեպք։
Անցած 3 օրվա ընթացքում հանրապետությունում արձանագրվել է ճանապարհատրանսպորտային 26 պատահար, ինչի հետևանքով 1 մարդ զոհվել է, 39-ը՝ ստացել տարբեր աստիճանի մարմնական վնասվածքներ:

2 cases of detection of narcotics registered in Armenia
YEREVAN, MAY 29, ARMENPRESS. According to the operations reports of Police of the Republic of Armenia, 15 out of 16 cases of infliction of bodily injuries registered in the territory of the republic from May 26 to May 29, as well as 16 cases of theft, 6 cases of swindling, 2 cases of bribery, 1 case of squandering and 1 case of intentional destruction of property have been solved, 2 cases of detection of narcotics have been registered, “Armenpress” was informed from the press service of the Police of Armenia.
From earlier committed crimes 1 case of intentional destruction of property and 1 case of theft have been detected.
Over the past 3 days, 26 road traffic accidents have been registered in the republic: 1 person died, 39 people got bodily injuries of varying levels of gravity.