Պոտենցիալ գնորդները քննադատել են ամբողջովին թափանցիկ ջինսերը
ԵՐԵՎԱՆ, 26 ԱՊՐԻԼԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Topshop նորաձեւության բրենդի ջինսերի մոդելը, որը պատրաստվել Է թափանցիկ պոլիուրետանից, հարուցել Է պոտենցիալ գնորդների բացասական արձագանքը: Այդ մասին, ինչպես տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը, հայտնել Է UPI-ն:
Նորույթն սկսել Է մակնիշի ամերիկյան կայքում վաճառվել 100 դոլար գնով: Նկարագրության համաձայն, առաջարկվում Է դրանք հագնել փառատոների եւ դիմակահանդեսների ժամանակ: Ընկերության ոճաբանների կարծիքով, շալվարները հարմար են նաեւ ամենօրյա գործածության համար (դրանք կարելի Է համադրել բիկինիի, շրջազգեստների, լայն սվիտերների, պայետկաներով ժակետների հետ):
«Մարդիկ քննադատելու են ձեզ, երաշխավորված Է»,-նշվում Է նաեւ ապրանքի Էջում:
Twitter-ի օգտատերերը, որոնք ուշադրություն են դարձրել թափանցիկ ջինսերի վրա, կասկածներ են հայտնել դրանց կիրառելիության հարցում եւ ենթադրել են, որ մակնիշը շատ հեռու Է գնացել դիզայնի հետ կապված փորձարարություններում: «Գնա տուն, Topsho՛p, դու հարբած ես»,-գրել Է քննարկման մասնակիցներից մեկը:

Потенциальные покупатели раскритиковали полностью прозрачные джинсы
Модель джинсов от модного бренда Topshop, выполненная из прозрачного полиуретана, вызвала негативную реакцию у потенциальных покупателей. Как передает Арменпресс, об этом сообщает UPI.
Новинка стала продаваться на американском сайте марки по цене в 100 долларов. Согласно описанию, их предлагается надевать на фестивали и костюмированные вечеринки. По мнению стилистов компании, штаны подходят и для повседневной жизни (их можно сочетать с бикини, платьями, объемными свитерами, жакетами с пайетками).
«Люди будут обсуждать вас, гарантировано», — указывается также на странице товара.
Пользователи Twitter, обратившие внимание на прозрачные джинсы, усомнились в их практичности и предположили, что марка зашла в экспериментах с дизайном слишком далеко. «Иди домой, Topshop, ты пьян», — написала одна из участниц обсуждения.
Юзеры также выразили уверенность, что штаны из полиуретана будут способствовать усиленному потоотделению.