Կարեն Կարապետյանը պաշտոնական այց կկատարի Վրաստան
ԵՐԵՎԱՆ, 21 ՓԵՏՐՎԱՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ:  ՀՀ վարչապետ Կարեն Կարապետյանի գլխավորած կառավարական պատվիրակությունը 2017 թվականի փետրվարի 23-24-ը պաշտոնական այց կկատարի Վրաստան: Ինչպես տեղեկացնում է  «Արմենպրես»-ը, այդ մասին ՀՀ վարչապետի որոշումը տեղադրված է կառավարության e-gov.am կայքում:
Կառավարական պատվիրակության կազմում են ՀՀ տնտեսական զարգացման և ներդրումների նախարար Սուրեն Կարայանը, Գյուղատնտեսության նախարար Իգնատի Առաքելյանը, Էներգետիկ ենթակառուցվածքների և բնական պաշարների նախարար Աշոտ Մանուկյանը, Տրանսպորտի, կապի և տեղեկատվական տեխնոլոգիաների նախարար Վահան Մարտիրոսյանը, Մշակույթի նախարար Արմեն Ամիրյանը, Առողջապահության նախարար Լևոն Ալթունյանը, Արտաքին գործերի նախարարի տեղակալ Շավարշ Քոչարյանը և այլք:

Prime Minister Karapetyan to depart for Georgia on official visit
YEREVAN, FEBRUARY 21, ARMENPRESS. The delegation of Prime Minister Karen Karapetyan will depart for Georgia on an official visit February 23-24, the Government’s Press Service reported.
The delegation includes Suren Karayan, minister of economic development and investments, Ignati Arakelyan, minister of agriculture, Ashot Manukyan, minister of energy infrastructures and natural resources, Vahan Martirosyan, minister of transportation, communication and information technologies, Armen Amiryan, Culture Minister, healthcare minister Levon Altunyan, deputy foreign minister Shavarsh Kocharyan and others.