ԱՄՆ-ից լուսանկարիչն իր դստեր համար նախագիծ Է ստեղծել «Գեղեցկուհին եւ հրեշը» մյուզիքլի ոճով
ԵՐԵՎԱՆ, 16 ՓԵՏՐՎԱՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ԱՄՆ-ի Յուտայի նահանգից լուսանկարիչն իր երեք տարեկան դստեր համար նախագիծ Է ստեղծել Disney ընկերության «Գեղեցկուհին եւ հրեշը» մյուզիքլի ոճով: Այդ մասին, ինչպես տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը, փետրվարի 16-ին հայտնել Է Mashable-ը:
Ջոշ Ռոսին, որն զբաղվում Է առեւտրային եւ գովազդային նախագծերով, ցանկացել Է զարմացնել փոքրիկ Նելլիին եւ տիկնոջ՝ Ռոքսանայի հետ միասին անհրաժեշտ ամեն բան պատրաստել Է նկահարանումների համար: Հագուստները հատուկ ստեղծել Է դիզայներ Էլլա Դայնայեն:
«Սովորաբար մենք պարզապես այն ենք խաղում, ինչ սիրում են մեր երեխաները: Այս անգամ մենք մի խաղ Էինք խաղում, որը երկուսս Էլ սիրում ենք՝ միասին կախարդական լուսանկարներ Էինք անում»,-նշել Է Ռոսին: Ամերիկացին նաեւ ցանկանում Էր իր օրինակով ոգեւորել այն հայրերին, որոնք հազվադեպ են ժամանակ անցկացնում երեխաների հետ:

Фотограф из США создал ради дочери проект в стиле «Красавицы и чудовища»
Фотограф из американского штата Юта создал проект в стиле мюзикла «Красавица и чудовище» компании Disney для своей трехлетней дочери. Как сообщает Арменпресс со ссылкой на Lenta.ru, oб этом пишет в четверг, 16 февраля, Mashable.
Джош Росси (Josh Rossi), который занимается коммерческими и рекламными проектами, захотел удивить маленькую Нелли и вместе с супругой Роксаной подготовил все необходимое для съемки. Наряды специально создала дизайнер Элла Дайнае (Ella Dynae).
«Обычно мы просто играем в то, что любят наши дети. В этот раз мы играли в игру, которую мы оба искренне любим, — вместе делали волшебные снимки», — указал Росси. Американец также хотел вдохновить своим примером отцов, которые редко проводят время с детьми.