IDBank-ը միացել է երեխաների երազանքների իրականացմանը
ԵՐԵՎԱՆ, 8 ՀՈՒԼԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: «Հայը կա» ՀԿ-ի «Bigidream» նախագիծը հունիսի 4-6-ն անցկացրել է մանկական ճանաչողական, ժամանցային, մրցութային երաժշտական փառատոն՝ համախմբելով Արցախից և Հայաստանից խելացի, ուժեղ, ստեղծարար երեխաների։ Լրացնելով համապատասխան հայտն ու կիսվելով սոց․ ցանցերում՝ երեխաները մասնակցում են մրցույթի ու ներկայացնում իրենց երազանքները։
Արդյունքում հավաքագրվել է ավելի քան 200 երեխայի երազանք: IDBank-ը միացել է նախաձեռնությանն ու իր պատրաստակամությունը հայտնել աջակցելու երեխաների երազանքների իրականացմանը։
Ավելին, IDBank-ը «երջանկության մարտահրավեր» է նետել գործընկեր 3 կազմակերպության՝ Unibank-ին, Idram և Ernst&Young ընկերություններին։ Վերջիններս իրենց հերթին կիրականացնեն մի քանի երեխայի երազանք ու կշարունակեն երջանկության մարաթոնը։
Դուք էլ միացեք երջանկության մարաթոնին և երջանկացնելով երեխաներին՝ երջանկացեք ինքներդ:
IDBank-ը շարունակում է ԿՍՊ իր ռազմավարական ծրագրերը, որոնց հիմնական ուղղությունը կրթությունն է, միևնույն ժամանակ, կարևորելով հետպատերազմական շրջանում երկրի առջև ծառացած խնդիրները՝ Բանկն ուշադրության կենտրոնում է պահում Հայրենիքի պաշտպաններին ու նրանց ընտանիքները։ Իդրամ ընկերության հետ համատեղ «Մի դրամի ուժը» նախաձեռնության հերթական շահառու է հայտարարվել Զինծառայողների ապահովագրության հիմնադրամը։ Հունիս ամսին արդեն իսկ կուտակվել է 3․334․715 ՀՀ դրամ։ Շարունակե՛ք վճարել Idram&IDBank հավելվածի QR/NFC-ով և դարձե՛ք բարի կամքի դեսպան։

IDBank присоединился к исполнению желаний детей
4-6 июня в рамках проекта «Bigidream» общественной организации «Армянин жив» прошел детский познавательный, развлекательный, конкурсный музыкальный фестиваль, объединивший умных, сильных, творческих детей из Арцаха и Армении. Заполнив соответствующую заявку и поделившись ею в социальных сетях, дети участвуют в конкурсе и представляют свои мечты.
В результате были собраны мечты более 200 детей. IDBank присоединился к инициативе и выразил готовность исполнить мечты детей.
Кроме того, IDBank бросил «вызов счастья» трем партнерским организациям: Unibank, Idram и Ernst&Young. Они, в свою очередь, осуществят мечту нескольких детей и продолжат марафон счастья.
Присоединяйтесь к марафону счастья и осчастливьте себя, осчастливив детей.
IDBank продолжает свои программы корпоративной социальной ответственности, основным направлением которых является учеба, и в то же время, освещая проблемы, с которыми столкнулась страна в послевоенный период, Банк уделяет особое внимание защитникам Родины и их семьям. Фонд страхования военнослужащих был объявлен еще одним бенефициаром инициативы «Сила одного драма» совместно с компанией Idram. В июне уже собралось 3.334.715 драмов. Продолжайте выполнять платежи через QR/NFC приложения Idram&IDBank и станьте послом доброй воли.