IDBank-ը միացել է երեխաների երազանքների իրականացմանը
ԵՐԵՎԱՆ, 8 ՀՈՒԼԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: «Հայը կա» ՀԿ-ի «Bigidream» նախագիծը հունիսի 4-6-ն անցկացրել է մանկական ճանաչողական, ժամանցային, մրցութային երաժշտական փառատոն՝ համախմբելով Արցախից և Հայաստանից խելացի, ուժեղ, ստեղծարար երեխաների։ Լրացնելով համապատասխան հայտն ու կիսվելով սոց․ ցանցերում՝ երեխաները մասնակցում են մրցույթի ու ներկայացնում իրենց երազանքները։
Արդյունքում հավաքագրվել է ավելի քան 200 երեխայի երազանք: IDBank-ը միացել է նախաձեռնությանն ու իր պատրաստակամությունը հայտնել աջակցելու երեխաների երազանքների իրականացմանը։
Ավելին, IDBank-ը «երջանկության մարտահրավեր» է նետել գործընկեր 3 կազմակերպության՝ Unibank-ին, Idram և Ernst&Young ընկերություններին։ Վերջիններս իրենց հերթին կիրականացնեն մի քանի երեխայի երազանք ու կշարունակեն երջանկության մարաթոնը։
Դուք էլ միացեք երջանկության մարաթոնին և երջանկացնելով երեխաներին՝ երջանկացեք ինքներդ:
IDBank-ը շարունակում է ԿՍՊ իր ռազմավարական ծրագրերը, որոնց հիմնական ուղղությունը կրթությունն է, միևնույն ժամանակ, կարևորելով հետպատերազմական շրջանում երկրի առջև ծառացած խնդիրները՝ Բանկն ուշադրության կենտրոնում է պահում Հայրենիքի պաշտպաններին ու նրանց ընտանիքները։ Իդրամ ընկերության հետ համատեղ «Մի դրամի ուժը» նախաձեռնության հերթական շահառու է հայտարարվել Զինծառայողների ապահովագրության հիմնադրամը։ Հունիս ամսին արդեն իսկ կուտակվել է 3․334․715 ՀՀ դրամ։ Շարունակե՛ք վճարել Idram&IDBank հավելվածի QR/NFC-ով և դարձե՛ք բարի կամքի դեսպան։

IDBank joined the fulfillment of children's dreams
YEREVAN, JULY 8, ARMENPRESS. On June 4-6, within the framework of the “Bigidream” project of “The Armenian exists” public organization, a children's educational, entertaining, competitive music festival was held, which brought together smart, strong, creative children from Artsakh and Armenia. By filling out the relevant application and sharing it on social networks, children participate in the competition and present their dreams.
As a result, dreams of over 200 children were collected. IDBank joined the initiative and expressed its readiness to fulfill the dreams of children.
In addition, IDBank threw a “challenge of happiness” to three partner organizations: Unibank, Idram and Ernst&Young. They, in their turn, will fulfill the dreams of several children and continue the marathon of happiness.
Join the happiness marathon and make yourself happy by making the kids happy.
IDBank continues its corporate social responsibility programs, the main focus of which is study, and at the same time, highlighting the problems faced by the country in the post-war period, the Bank pays special attention to the defenders of the Motherland and their families. The Military Insurance Fund has been announced as another beneficiary of the “Power of One Dram” initiative in partnership with Idram. In June, 3.334.715 drams have already been gathered. Continue making payments via QR/NFC of the Idram&IDBank app and become a goodwill ambassador.