Արմեն Սարգսյանը հանդիպել է ԱԺ խմբակցություններում չընդգրկված մի խումբ պատգամավորների հետ
ԵՐԵՎԱՆ, 27 ՓԵՏՐՎԱՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հանրապետության նախագահ Արմեն Սարգսյանը, իր կողմից նախաձեռնած քննարկումների շրջանակում, այսօր հանդիպել է Ազգային ժողովի խմբակցություններում չընդգրկված մի խումբ պատգամավորների հետ:
Ինչպես «Արմենպրես»-ին տեղեկացրին ՀՀ նախագահի աշխատակազմի հասարակայնության հետ կապերի վարչությունից, զրուցակիցները մտքեր են փոխանակել երկրում ստեղծված ճգնաժամային իրավիճակի, հանգուցալուծման ուղիների և լարվածության թուլացման վերաբերյալ:
Խորհրդարանականները Հանրապետության նախագահին են ներկայացրել ստեղծված իրավիճակի և լուծումների վերաբերյալ իրենց մոտեցումներն ու տեսակետները:

Армен Саркисян встретился с группой депутатов, не входящих во фракции НС
Президент Республики Армения  Армен Саркисян в рамках инициированных им консультаций сегодня встретился с группой депутатов, не входящих во фракции Национального Собрания
Как сообщили Арменпресс в Управлении по связям с общественностью и СМИ   аппарата президента Республики Армения, собеседники обменялись мнениями о сложившейся в стране кризисной ситуации, путях разрешения и ослаблении напряженности.
Парламентарии представили Президенту Республики свои подходы и точки зрения относительно сложившейся ситуации и  путей ее разрешения.