Դավիթ Տոնոյանը այցելել է հակառակորդի ոչնչացման գործողության ժամանակ վիրավորված զինծառայողներին
ԵՐԵՎԱՆ, 24 ՀՈԿՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ։  Պաշտպանության նախարար Դավիթ Տոնոյանն այցելել է հոկտեմբերի 23-ին հարավային ուղղությամբ հակառակորդի հատուկ նշանակության ստորաբաժանման և մեծաթիվ տեխնիկայի ոչնչացման գործողության ժամանակ վիրավորված զինծառայողներին: «Արմենպրես»-ի հաղորդմամբ՝ այս մասին «Ֆեյսբուք»-ի իր էջում գրել է Պաշտպանության նախարարության մամուլի խոսնակ Շուշան Ստեփանյանը։
Հոկտեմբերի 23-ին  Արցախի նկատմամբ Ադրբեջանի սանձազերծած ռազմական գործողությունների ընթացքում հարավային ուղղությամբ հայկական ուժերը ոչնչացրել են հակառակորդի հատուկ նշանակության խոշոր ստորաբաժանում:
ՊՆ մամուլի խոսնակ Շուշան Ստեփանյանը հայտնել էր, որ հարավային ուղղությամբ հայկական ուժերի հաջող գործողության արդյունքում ոչնչացվել էր հակառակորդի հատուկ նշանակության խոշոր ստորաբաժանում, 9 միավոր տեխնիկա, իսկ մի քանիսը` առգրավվել: Գերեվարվել է ադրբեջանական զինուժի զինծառայող։

YEREVAN, OCTOBER 24, ARMENPRESS. Defense Minister of Armenia Davit Tonoyan visited today soldiers wounded during the operation of neutralizing the Azerbaijani special operations team and destroying huge amount of equipment in the southern direction, Armenian defense ministry spokesperson Shushan Stepanyan said on Facebook.
On October 23, thanks to the successful operations of the Armenian forces in the southern direction of Artsakh, an entire special operations team of the adversary was neutralized, 9 military equipment were destroyed and many others were seized.