Թողարկվել է Դենիել Քրեյգի մասնակցությամբ «Մեռնելու ժամանակը չԷ» ֆիլմի նոր թրեյլերը
ԵՐԵՎԱՆ, 4 ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Ցանցում հայտնվել Է Ջեյմս Բոնդի մասին առաջիկա ֆիլմի նոր թրեյլերը, ֆիլմ, որի պրեմիերան ապրիլից նոյեմբեր են տեղափոխել COVID-19-ի համավարակի պատճառով, տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը:
2 րոպե 34 վայրկյան տեւողությամբ հոլովակն սկսվում Է այն տեսարանից, որ գլխավոր հերոսը քիչ Է մնում մեքենան հարվածի, այնուհետեւ նա կամրջից թռչում Է պարանի վրա եւ խրվում պատի մեջ… Դինամիկ տեսանյութում նկարահանումներ կան նաեւ ցամաքում, օդում եւ ծովում, ինչպես նաեւ հետապնդումներ՝ ավտոմեքենաներով ու մոտոցիկլետներով:
Մի քանի անգամ կադրում հայտնվում են նոր հերոսներ. Ռամի Մալեքը, որը գլխավոր չարագործի՝ Սաֆինի դերակատարն Է, ձգտում Է վրեժ լուծել նշանավոր գործակալից, Անա դե Արմասը, որը մարմնավորում Է Բոնդի նոր ծանոթին, եւ Լաշանա Լինչը, որը ժամանակավորապես ստանձնում Է նրա գործառույթները:
«Մեռնելու ժամանակը չԷ» կինոնկարում Դենիել Քրեյգը Բոնդի դերում հանդես Է գալիս հինգերորդ անգամ: Նախագծի ռեժիսորը Քերի Ֆուկանագան Է, որը փոխարինել Է Դենի Բոյլին: Սցենարի վրա աշխատանքին մասնակցել Է Ֆիբի Ուոլեր-Բրիջը, հաղորդել Է ՌԻա Նովոստին:

Вышел новый трейлер фильма "Не время умирать" с Дэниелом Крейгом
В Сети появился новый трейлер предстоящего фильма о Джеймсе Бонде, премьеру которого перенесли с апреля на ноябрь из-за пандемии COVID-19, сообщает Арменпресс со ссылкой на РИА Новости.
Ролик длиной 2 минуты 34 секунды начинается с того, что главного героя чуть не сбивает машина, затем он прыгает с моста на веревке и врезается в стену… В динамичном видео есть съемки на суше, в воздухе и на море, а также погони на машинах и мотоциклах. Несколько раз в кадре появляется новые персонажи: Рами Малек, исполнивший в ленте роль главного злодея — Сафина, который стремится отомстить знаменитому агенту, Ана де Армас, сыгравшая новую знакомую Бонда и Лашана Линч, которая временно берет на себя его функции.
В "Не время умирать" Дэниел Крейг играет Бонда в пятый раз. Режиссер проекта – Кэри Фуканага, сменивший Дэнни Бойла. В работе над сценарием принимала участие Фиби Уоллер-Бридж.