Երեւանի Կենտրոնում վթարային ջրանջատում կլինի
ԵՐԵՎԱՆ, 11 ՕԳՈՍՏՈՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ։ «Վեոլիա ջուր» ընկերությունը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ վթարային աշխատանքներով պայմանավորված` օգոստոսի 12-ին ժամը 10:00-18.00-ն կդադարեցվի Երևանի Կենտրոն վարչական շրջանի` հետևյալ տարածքների՝ Իսահակյան, Կորյուն, Աղայան, Թամանյան, Բայրոն, Մոսկովյան, Ա. Պետրոսյան, Գ. Քոչար փողոցների, Սայաթ-Նովա 1-40, Խանջյան 43, Թումանյան 10, 12, 13, 28/20, 34, 37, 39, 41,  Սարյան 1, Տերյան 42-91,  Աբովյան 11-62, Նալբանդյան 23-59, 102-110, Մ. Մաշտոց 37-60, Սարմեն 1-10, Տերյան 105/1, Բաղրամյան 1-3 համարների, Մոսկովյան անցուղու, Սպենդարյանի անվան օպերայի և բալետի պետական թատրոնի ջրամատակարարումը:
«Ընկերությունը հայցում է սպառողների ներողամտությունը պատճառված անհանգստության և կանխավ շնորհակալություն հայտնում ըմբռնման համար»,-«Արմենպրես»-ի հաղորդմամբ` նշում են ընկերությունից։

В центре Еревана будет аварийное отключение воды
Компания "Веолия Джур" сообщает своим клиентам и потребителям, что в связи с аварийными работами 12-го августа с 10:00 до 18: 00 часов будет прекращено водоснабжение на следующих территориях административного района Кентрон: Исаакян, Корюн, Агаян, Таманян, Байрон, Московян, А. Петросян, ул. Кочара, ул. Саят-Нова 1-40, ул. Ханджяна 43, ул. Туманяна 10, 12, 13, 28/20, 34, 37, 39, 41, Сарьян 1, Терян 42-91, Абовян 11-62, Налбандян 23-59, 102-110, ул. Маштоца 37-60, Сармен 1-10, Теряна 105/1, Баграмяна 1-3, Московского прохода, государственного театра оперы и балета им. Спендаряна.
"Компания приносит извинения потребителям за причиненные неудобства и заранее благодарит за понимание", - как сообщает «Арменпресс», отмечают в компании.