«Ամերիա ճամփորդություն» վիճակահանություն.  հնարավորություն բացահայտելու Հայաստանը մեզ հետ
ԵՐԵՎԱՆ, 1 ՕԳՈՍՏՈՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Ամերիաբանկը, նպատակ ունենալով նպաստել Հայաստանում տուրիզմի զարգացմանը և հաճելի անակնկալներ մատուցել անկանխիկ վճարման եղանակը նախընտրող իր հաճախորդներին, Visa վճարային համակարգի հետ միասին հանդես է գալիս հատուկ առաջարկով:
«Արմենպրես»-ի հաղորդմամբ, Ամերիաբանկի այն քարտապանները, որոնք ս.թ. օգոստոսի 1-ից մինչև սեպտեմբերի 30-ը ներառյալ իրենց Visa Classic կամ Visa Gold վճարային քարտով կկատարեն նվազագույնը 15 անկանխիկ* գործարք, յուրաքանչյուրը՝ առնվազն 5,000 ՀՀ դրամի կամ դրան համարժեք արտարժույթի չափով, կունենան հնարավորություն մասնակցելու Ամերիաբանկի կողմից կազմակերպվող վիճակահանությանը և ստանալու «Ամերիա ճամփորդության» 2 տոմս՝ խաղարկվող 500 տոմսերից:
Անկանխիկ գործարքներ կատարած Բանկի հաճախորդներից Random.org հավելվածի միջոցով պատահականության սկզբունքով կընտրվեն.
.  20 մասնակից, որոնք կստանան 2 անձի համար նախատեսված 3-օրյա հանգիստ Հայաստանի 20 լավագույն հյուրանոցներում
.  250 մասնակից, որոնք կստանան 2 անձի համար նախատեսված «Ամերիա ճամփորդության» արշավի տոմս:
«Ամերիա ճամփորդություն» վիճակահանությունը տեղի կունենա ս․թ․ հոկտեմբերի 15-ին` ժամը 15:00-ին, Ամերիաբանկի ֆեյսբուքյան էջի ուղիղ հեռարձակմամբ:
*Անկանխիկ գործարք չեն համարվում կոմունալ վճարումները, քարտից քարտ և հաշիվների միջև փոխանցումները:
«Ամերիա ճամփորդության» վիճակահանության ամբողջական պայմաններին կարելի է ծանոթանալ հետևյալ հղմամբ` explorearmenia.ameriabank.am:
Ամերիաբանկը Հայաստանի դինամիկ զարգացող բանկերից է և դասվում է երկրի ամենակայուն և խոշոր ֆինանսական հաստատությունների շարքին: «Ամերիաբանկ» ՓԲԸ ունիվերսալ բանկ է, որը մատուցում է կորպորատիվ, ներդրումային և մանրածախ բանկային ծառայություններ` տրամադրելով բանկային լուծումների ամբողջական փաթեթ:
Ամբողջական տեղեկատվության համար այցելել www.ameriabank.am կամ զանգահարել (+37410) 56 11 11 հեռախոսահամարով: Բանկը վերահսկվում է ՀՀ Կենտրոնական բանկի կողմից:

YEREVAN, AUGUST 1, ARMENPRESS. Ameriabank in cooperation with Visa payment processing system has announced a special campaign aiming to promote tourism in Armenia and surprise and delight its customers preferring noncash payments, ARMENPRESS was informed from Ameriabank.
Ameriabank cardholders who will make at least 15 non-cash* transactions in the period starting August 1 and ending September 30, 2020, using their Visa Classic or Visa Gold cards will get a chance to participate in the draw held by Ameriabank and win two of 500 “Ameria Tour” tickets. The qualifying payments should be for at least AMD 5,000 or its equivalent in foreign currency.
The following winners will be selected randomly via Random.org out of the eligible Bank customers having performed non-cash transactions:
20 entrants will receive a 3-day stay for 2 persons at 20 top hotels of Armenia
250 entrants will receive “Ameria Tour” tickets, each for 2 persons
The “Ameria Tour” draw will take place on October 15 at 3:00 p.m. and will be live streamed on Ameriabank’s Facebook page.
* Utility payments, card-to-card payments and account-to-account transfers do not qualify as non-cash transactions.
For full information on the terms and conditions of Ameria Tour draw, please visit explorearmenia.ameriabank.am.
Ameriabank is a dynamically developing bank and one of the major and most stable financial institutions in Armenia. Ameriabank CJSC is a universal bank offering corporate, investment and retail banking services in a comprehensive package of banking solutions.