Jonas Brothers-ի հոլովակը մեկ շաբաթում գրեթե 20 մլն դիտում Է հավաքել
ԵՐԵՎԱՆ, 23 ՀՈւՆՎԱՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Jonas Brothers ամերիկյան փոփ-ռոք խմբի "What a man gotta do" երգի հոլովակը մեկ շաբաթվա ընթացքում գրեթե 20 մլն դիտում Է հավաքել YouTube-ում, տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը: Տեսահոլովակը նկարահանվել Է 70-ական եւ 80-ական թվականների ֆիլմերի ոճով:
Դրանում Ջոնաս եղբայրները նկարահանվել են իրենց կանանց հետ միասին: Այսպես, Նիք Ջոնասը եւ Փրիյանքա Չոփրան Էպիզոդ են վերստեղծում գլխավոր դերում Թոմ Քրուզի մասնակցությամբ «Վտանգավոր բիզնես» (1983 թ.) կատակերգությունից: Ջո Ջոնասը եւ Սոֆի Թյոռները դպրոցական պարն են կրկնում «Բրիոլին» մյուզիքլից (1978 թ.), իսկ Քեւին եւ Դանթել Ջոնասները մարմնավորում են «Մի բան ասա» դրամայի (1989 թ.) հերոսներին: Սա առաջին աշխատանքը չԷ, որում Ջոնաս եղբայրները հայտնվում են իրենց կանանց հետ միասին: 2019 թվականին նրանք թողարկել են Sucker հիթի հոլովակը, որտեղ նույնպես նկարահանվել են զույգերով: Մեկ տարուց պակաս ժամանակում տեսանյութը դիտել են 245 մլն անգամ, հաղորդել Է ՌԻԱ Նովոստին:

Клип Jonas Brothers за неделю набрал почти 20 миллионов просмотров
Клип американской поп-рок группы Jonas Brothers на песню "What a man gotta do" за неделю набрал почти 20 миллионов просмотров на YouTube.
Видео снято в стиле фильмов 70-х и 80-х годов. В нем братья Джонас снялись вместе с женами,сообщает Арменпресс со ссылкой на РИА Новости.
Так, Ник Джонас и Приянка Чопра воссоздают эпизод из комедии "Рискованный бизнес" (1983) с Томом Крузом в главной роли. Джо Джонас и Софи Тернер повторяют школьный танец из мюзикла "Бриолин" (1978 год), а Кевин и Дантэль Джонас и изображают героев из драмы "Скажи что-нибудь" (1989 год).
Это не первая работа, в которой братья Джонас появляются вместе с женами. В 2019 году они выпустили ролик на хит Sucker, в котором также снялись парами. Меньше, чем за год видео посмотрели 245 миллионов раз.